Beskrivelse
Produktivitet til hverdagen
Se mere, og vær endnu mere produktiv med denne 23,8″ FHD-skærm, når du arbejder eller studerer. Denne tynde skærm, som kan ændres i størrelse, gør computerarbejde nemt og fuldstændigt med en jævn og elegant skærm og et enkelt design, så du kan klare flere af hverdagens opgaver.
Specifikationer
| Display | |
| Skærm diagonal: | 60,5 cm (23.8″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | VA |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 75 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | Kant LED |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 5 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger: | 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 1280 x 720 (HD 720), 720 x 400, 1280 x 800 (WXGA), 1280 x 1024 (SXGA), 800 x 600 (SVGA), 1440 x 900 (WXGA+), 640 x 480 (VGA), 1024 x 768 (XGA), 1600 x 900 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,27 x 0,27 mm |
| Horisontal scanningsområde: | 54 – 84,3 kHz |
| Vertikalt scanningsområde: | 48 – 75 Hz |
| Skærm diagonal (metrisk): | 60,3 cm |
| Overfladehårdhed: | 3H |
| RGB-farverum: | NTSC |
| Farveområde: | 72% |
| Præstation | |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
| Design | |
| Markedspositionering: | Hjem |
| Produktfarve: | Sort |
| Porte & Grænseflader | |
| HDMI: | Ja |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Ergonomisk | |
| VESA montering: | Ja |
| Højdejustering: | Ingen |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Skærmvisning (OSD): | Ja |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 17,9 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 15 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 23 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 5 – 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H): | 5 – 95% |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, HDMI |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ): | 538,9 mm |
| Dybde (med stativ): | 180,5 mm |
| Højde (med stativ): | 397,8 mm |
| Vægt (med stativ): | 3,36 kg |
| Bredde (uden stativ): | 538,9 mm |
| Dybde (uden stativ): | 51,4 mm |
| Højde (uden stativ): | 323,6 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 595 mm |
| Pakkedybde: | 124 mm |
| Pakkehøjde: | 391 mm |
| Pakkevægt: | 5,1 kg |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtige teknologier og materialer: | Støddæmpende indlæg i kassen er fra 100 % bæredygtig kilde og kan genanvendes; 85 % genbrugsplast; 100 % ITE-afledt plastik fra lukket kredsløb; Lavt halogenindhold |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 1185177 |
| Andre funktioner | |
| Vægt: | 3,36 kg |
| Højde: | 323,6 mm |
| Bredde: | 538,9 mm |
| Dybde: | 51,4 mm |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (A2N) 196548194537; (ABB) 196548194599; (UUZ) 196548194667 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196548194537, 196548194599, 196548194667 |











