Beskrivelse
Produktivitet til hverdagen
Se mere, og vær endnu mere produktiv med denne 27″ FHD-skærm, når du arbejder eller studerer. Denne tynde skærm, som kan ændres i størrelse, gør computerarbejde nemt og fuldstændigt med en jævn og elegant skærm og et enkelt design, så du kan klare flere af hverdagens opgaver.
Specifikationer
| Display | |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 75 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger: | 640 x 480 (VGA), 720 x 400, 800 x 600 (SVGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA), 1280 x 720 (HD 720), 1280 x 800, 1440 x 900, 1600 x 900, 1680 x 1050 (WSXGA+), 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 10000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,31 x 0,31 mm |
| Pixeltæthed: | 82 ppi |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68,6 cm |
| Overfladehårdhed: | 3H |
| Farvedybde: | 8 Bit |
| RGB-farverum: | NTSC |
| Farveområde: | 72% |
| Præstation | |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Design | |
| Markedspositionering: | Hjem |
| Produktfarve: | Sort |
| Aftageligt stativ: | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub: | Ingen |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ingen |
| Antal VGA-porte (D-sub): | 1 |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| HDCP: | Ja |
| Ergonomisk | |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 20° |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (typisk): | 25 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 35 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 5 – 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 80% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ): | 611 mm |
| Dybde (med stativ): | 190,3 mm |
| Højde (med stativ): | 438,4 mm |
| Vægt (med stativ): | 5,08 kg |
| Bredde (uden stativ): | 611 mm |
| Dybde (uden stativ): | 57,1 mm |
| Højde (uden stativ): | 365,5 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 685 mm |
| Pakkedybde: | 137 mm |
| Pakkehøjde: | 425 mm |
| Pakkevægt: | 7,64 kg |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater: | ENERGY STAR |
| Bæredygtige teknologier og materialer: | Støddæmpende indlæg i kassen er fra 100 % bæredygtig kilde og kan genanvendes; 85 % genbrugsplast; 100 % ITE-afledt plastik fra lukket kredsløb; Lavt halogenindhold |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85285210 |
| Andre funktioner | |
| Vægt: | 5,08 kg |
| Højde: | 365,5 mm |
| Bredde: | 611 mm |
| Dybde: | 57,1 mm |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (A2N) 196548194285; (ABA) 196548194360; (ABB) 196548194391; (ABT) 196548194414; (ABU) 196548194445; (ABV) 196548194506; (ABY) 196548194551; (AC8) 196548413294; (ACQ) 196548194612; (AKH) 196548413317; (UUG) 196548194636; (UUZ) 196548194674 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196548194285, 196548194360, 196548194391, 196548194414, 196548194445, 196548194506, 196548194551, 196548413294, 196548194612, 196548413317, 196548194636, 196548194674 |















