|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LCD |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 75 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | Direkte LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 5 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 5000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,31 x 0,31 mm |
| Kontrastforstærker: | Ja |
| Farvedybde: | 8 Bit |
| RGB-farverum: | NTSC |
| Farveområde: | 72% |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
| Brandspecifikke teknologier: | Black Equalizer, Crosshair, DAS Mode |
| Skyggekontrol: | Ja |
| Spiltilstand: | Ja |
| Smart funktioner: | Biograf, Brugerdefineret, Spil, M-Book, Foto |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 4 W |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Kontor |
| Produktfarve: | Sort |
| Farvenavn: | Matt Black |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| USB upstream port type: | USB Type-C |
| Antal upstream-porte: | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 2 |
| DVI-port: | Ja |
| Antal DVI-D-porte: | 1 |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
| Pc lydindgang: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 1.4 |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ingen |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Højdejustering: | 13 cm |
| Akse: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 – 90° |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | 0 – 355° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 35° |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 21 kWh |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm |
| Brugervejledning: | Ja |
| DisplayPort kabellængde: | 1,8 m |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 611,5 mm |
| Dybde (med stativ): | 240 mm |
| Højde (med stativ): | 526,2 mm |
| Vægt (med stativ): | 7,2 kg |
| Bredde (uden stativ): | 611,5 mm |
| Dybde (uden stativ): | 52,1 mm |
| Højde (uden stativ): | 367,5 mm |
| Vægt (uden stativ): | 5 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 693 mm |
| Pakkedybde: | 195 mm |
| Pakkehøjde: | 534 mm |
| Pakkevægt: | 9,7 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | ErP, Federal Communications Commission (FCC), REACH, RoHS |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 1347078 |
|
| Tekniske detaljer |
| Garantiperiode: | 3 År |