|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1300:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 100 Hz |
| Vis antal farver: | 16,78 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | LED |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning): | 250 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 220 cd/m² |
| Responstid: | 1 ms |
| Skærmoverflade: | Mat |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Understøttede grafikopløsninger: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Understøttede videotilstande: | 1080p |
| Billedformat: | 16:9 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Responstid (hurtig): | 5 ms |
| Pixel pitch: | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Pixeltæthed: | 81,59 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ingen |
| Farvedybde: | 8 Bit |
| Standard for farveskala: | sRGB |
| Farveområde: | 99% |
| Kalibrering af hardware: | Ingen |
| Indbygget kalibreringssensor: | Ingen |
| Dobbeltskærm: | Ingen |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Brandspecifikke teknologier: | Black Equalizer, DAS Mode, Øjenpleje+, Super+ Resolution |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
| Skyggekontrol: | Ja |
| Reduktion af bevægelsessløring: | Ingen |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Kontor |
| Produktfarve: | Sort |
| Renoveret: | Ingen |
| Farvenavn: | Black |
| Rammeløst design: | Ja |
| Frontkantfarve: | Sort |
| Aftageligt stativ: | Ja |
| Farve: | Sort |
| Introduktionsår: | 2023 |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ingen |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ingen |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand: | Ingen |
| USB strømforsyning: | Ingen |
| USB-berøringsporte: | Ingen |
| DVI-port: | Ingen |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Lydindgang: | Ingen |
| Lydudgang: | Ingen |
| Mikrofonindgang: | Ingen |
| Pc lydindgang: | Ingen |
| OPS modul slot: | Ingen |
| Indbygget KVM switch: | Ingen |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 1.4 |
| DC-in-stik: | Ingen |
| AC (strøm) indgang: | Ingen |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ingen |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Forbedret kabelstyring: | Ingen |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Skærmvisning (OSD): | Ja |
| OSD-sprog: | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Hindi, Italiensk, Japansk, KAZ, Koreansk, Polsk, Russisk, Svensk, Ukrainsk |
| Antal OSD sprog: | 18 |
| Plug and play: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | Ikke tilgængelig |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 20 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 24 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 26 W |
| Strømforbrug (gennemsnitlig): | 25 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype: | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala: | A++ til E |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | HDMI, Strøm |
| Strømadapter inkluderet: | Ja |
| HDMI-kabellængde: | 1,5 m |
| Strømkabellængde: | 1,5 m |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 611,7 mm |
| Dybde (med stativ): | 200 mm |
| Højde (med stativ): | 456,1 mm |
| Vægt (med stativ): | 3,84 kg |
| Bredde (uden stativ): | 611,7 mm |
| Dybde (uden stativ): | 50,5 mm |
| Højde (uden stativ): | 362,3 mm |
| Vægt (uden stativ): | 3,26 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 690 mm |
| Pakkedybde: | 143 mm |
| Pakkehøjde: | 448 mm |
| Pakkevægt: | 5,3 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | Certified Enviro Cranberries (CEC) |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 1678366 |
|
| Tekniske detaljer |
| Garantiperiode: | 2 År |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |