|
| Display |
| Skærm diagonal: | 80 cm (31.5″) |
| Skærmopløsning: | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | 4K Ultra HD |
| Paneltype: | VA |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 1.073 milliarder farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 400 cd/m² |
| Responstid: | 4 ms |
| Understøttede grafikopløsninger: | 3840 x 2160 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,181 x 0,181 mm |
| Farveområde: | 95% |
| 3D: | Ingen |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 5 W |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Hjem |
| Produktfarve: | Sølv |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| USB-hub-version: | 2.0 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 2 |
| Antal USB type-C downstream-porte: | 1 |
| DVI-port: | Ingen |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 40 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 77 kWh |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 729 mm |
| Dybde (med stativ): | 231,1 mm |
| Højde (med stativ): | 602 mm |
| Vægt (med stativ): | 7,3 kg |
| Bredde (uden stativ): | 729 mm |
| Dybde (uden stativ): | 49,8 mm |
| Højde (uden stativ): | 424,2 mm |
| Vægt (uden stativ): | 5,62 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 825,5 mm |
| Pakkedybde: | 226,1 mm |
| Pakkehøjde: | 507 mm |
| Pakkevægt: | 11,1 kg |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85285210 |
|
| Andre funktioner |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| TV-tuner, integreret: | Ingen |