|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | 2K Ultra HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 1,07 milliarder farver |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning): | 400 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 300 cd/m² |
| Responstid: | 4 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Bedømmelse af skærmkrumning: | 1500R |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,16 x 0,16 mm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 70,9 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range): | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Farvedybde: | 10 Bit |
|
| Præstation |
| AMD FreeSync: | Ja |
| AMD FreeSync-type: | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Spil |
| Produktfarve: | Sort |
| Frontkantfarve: | Sort |
| Farve: | Sort |
|
| Porte & Grænseflader |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| HDMI-version: | 2.0b |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2a |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 2.3 |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 20° |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50/60 Hz |
| Udgangsspænding for vekselstrømsadapter: | 19 V |
| Strømforsyningstype: | Ekstern |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | DisplayPort, Strøm |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 638,2 mm |
| Dybde (med stativ): | 229,4 mm |
| Højde (med stativ): | 446,4 mm |
| Vægt (med stativ): | 5,7 kg |
| Bredde (uden stativ): | 638,3 mm |
| Dybde (uden stativ): | 57,1 mm |
| Højde (uden stativ): | 375 mm |
| Vægt (uden stativ): | 4,7 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 840 mm |
| Pakkedybde: | 163 mm |
| Pakkehøjde: | 500 mm |
| Pakkevægt: | 7,7 kg |
| Pakketype: | Kasse |