Beskrivelse
Selvfølgelig kan jeg hjælpe dig med at sætte det op med HTML! Her er en mulig måde at præsentere teksten på:
“`html
body {
font-family: Arial, sans-serif;
margin: 20px;
}
h1 {
color: #333;
font-size: 24px;
margin-bottom: 10px;
}
p {
color: #666;
font-size: 16px;
margin-bottom: 20px;
}
.highlight {
color: #0099ff;
font-weight: bold;
}
Denne Philips USB-C-multifunktions-skærm
Kan sættes op uden kabelrod. Med et enkelt kabel kan du se video i høj opløsning, overføre data og oplade din bærbare computer. Hovedtelefonholderen tager kabelstyring til nye højder.
// Hvis du vil tilføje JavaScript-funktionalitet, kan du gøre det her
“`
Dette er en simpel HTML-struktur, der inkluderer en overskrift (`
`) og en afsnit (`
`). Jeg har også tilføjet en CSS-stil for at formatere teksten og tilføjet en klasse `.highlight` for at fremhæve visse ord eller sætninger, hvis det er nødvendigt.
Du kan tilpasse stilen og layoutet yderligere ved at ændre CSS’en og tilføje flere HTML-elementer efter behov.
Specifikationer
| Display | |
| Skærm diagonal: | 113 cm (44.5″) |
| Skærmopløsning: | 5120 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 32:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | UltraWide Dual Quad HD |
| Paneltype: | VA |
| Skærm form: | Kurvet |
| Kontrastforhold (typisk): | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 75 Hz |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Type af baggrundslys: | W-LED |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 450 cd/m² |
| Responstid: | 4 ms |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Bedømmelse af skærmkrumning: | 1500R |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 80000000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn: | SmartContrast |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Pixel pitch: | 0,2124 x 0,2124 mm |
| Pixeltæthed: | 120 ppi |
| Horisontal scanningsområde: | 30 – 114 kHz |
| Vertikalt scanningsområde: | 48 – 75 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal: | 108,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 30,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 113 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range): | DisplayHDR 400 |
| DDC/CI: | Ja |
| Tågehastighed: | 25% |
| Overfladehårdhed: | 2H |
| Farvedybde: | 8 Bit |
| sRGB-dækning (typisk): | 123% |
| NTSC-dækning (typisk): | 107% |
| Vis sRGB: | Ja |
| Præstation | |
| Understøttelse af VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Komponent video synkronisering: | Separate sync |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| HBR3-support: | Ja |
| Kompatible operativsystemer: | Mac OS X, Windows 11/10/8.1/8 |
| Multimedie | |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
| Antal højttalere: | 2 |
| Design | |
| Markedspositionering: | Forretning |
| Produktfarve: | Sort |
| Rammeløst design: | Ja |
| Frontkantfarve: | Sort |
| Farve: | Sort |
| Porte & Grænseflader | |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| USB-hub-version: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB upstream port type: | USB Type-B, USB Type-C |
| Antal upstream-porte: | 2 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte: | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte: | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 4 |
| Antal USB type-C downstream-porte: | 1 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand: | Ja |
| USB strømforsyning: | Ja |
| USB strømforsyning op til: | 100 W |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| Lydudgang: | Ja |
| Indbygget KVM switch: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 1.4/2.2 |
| AC (strøm) indgang: | Ja |
| Netværk | |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Ergonomisk | |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Højdejustering: | 15 cm |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -45 – 45° |
| Hældningsvinkelområde: | -5 – 15° |
| Billede-i-billede: | Ja |
| Skærmvisning (OSD): | Ja |
| OSD-sprog: | Forenklet kinesisk, Traditionelt kinesisk, Tjekkisk, Tysk, Hollandsk, Engelsk, Spansk, Finsk, Fransk, Græsk, Ungarsk, Italiensk, Japansk, Koreansk, Polsk, Portugisisk, Russisk, Svensk, Tyrkisk, Ukrainsk |
| Antal OSD sprog: | 21 |
| Plug and play: | Ja |
| LED-indikatorer: | Drift, Standby |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | G |
| Strømforbrug (typisk): | 46,3 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,3 W |
| Strømforbrug (strømbesparelse): | 36,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Strømforsyningstype: | Intern |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -20 – 60 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 80% |
| Driftshøjde: | 0 – 3658 m |
| Ikke-drift højde: | 0 – 12192 m |
| Emballage indhold | |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | HDMI, DisplayPort, USB Type-C, Vekselstrøm |
| Brugervejledning: | Ja |
| Medfølgende software: | SmartControl |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ): | 1085 mm |
| Dybde (med stativ): | 238 mm |
| Højde (med stativ): | 515 mm |
| Vægt (med stativ): | 12,8 kg |
| Bredde (uden stativ): | 1085 mm |
| Dybde (uden stativ): | 158 mm |
| Højde (uden stativ): | 337 mm |
| Vægt (uden stativ): | 9,75 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 1180 mm |
| Pakkedybde: | 535 mm |
| Pakkehøjde: | 235 mm |
| Pakkevægt: | 17,1 kg |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater: | ENERGY STAR, RoHS, TCO |
| Indeholder ikke: | Kviksølv, PVC/BFR |
| Genbrug af data | |
| Genbrugsplast: | 85% |
| Andre funktioner | |
| Billede-for-billede (PbP): | Ja |
| Udvendigt finish type: | Tekstureret |
| Genanvendelige emballeringsmaterialer: | 100% |
| Lyssensor: | Ja |
| EasyRead-tilstand: | Ja |
| LowBlue tilstand: | Ja |
| Philips SmartUniformity: | 93 – 105% |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): | 70000 t |
| Ethernet LAN-datahastigheder: | 10,100,1000 Mbit/s |
| Billedforbedring: | SmartImage |
| Myndighedsgodkendelser: | CB; CE Mark; FCC Class B; ICES-003; CU-EAC; EAEU RoHS; TUV Ergo; TUV/GS; TUV Eyesafe certified; cETLus |
| Delta E: | 2 |
| Wake-on-LAN: | Ja |







