|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | VA |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 3000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 1 milliard farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 4 ms |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal: | 59,8 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Spiltilstand: | Ja |
| Office 365 support: | Ja |
| Tryk visning: | Ja |
| Operativsystem installeret: | Tizen |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Smart |
| Produktfarve: | Sort |
| Farve: | Sort |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 2 |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 2.2 |
|
| Netværk |
| Wi-Fi: | Ja |
| Wi-Fi-standarder: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Højdejustering: | Ingen |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -2 – 22° |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 21 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 32 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 21 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 50 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 10 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 80% |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, HDMI |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |
| Strømkabellængde: | 1,5 m |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 615,5 mm |
| Dybde (med stativ): | 193,5 mm |
| Højde (med stativ): | 455,4 mm |
| Vægt (med stativ): | 5 kg |
| Bredde (uden stativ): | 615,5 mm |
| Dybde (uden stativ): | 41,8 mm |
| Højde (uden stativ): | 367,9 mm |
| Vægt (uden stativ): | 3,9 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 738 mm |
| Pakkedybde: | 126 mm |
| Pakkehøjde: | 428 mm |
| Pakkevægt: | 6,4 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Bæredygtighed |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 1450071 |