|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | 4K Ultra HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 1,07 milliarder farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 300 cd/m² |
| Responstid: | 5 ms |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal: | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
|
| Præstation |
| Brandspecifikke teknologier: | Øjenpleje+ |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Spiltilstand: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Hjem |
| Produktfarve: | Sort |
|
| Porte & Grænseflader |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| Antal USB Type-C opstrømsporte: | 1 |
| Antal USB type-A downstream-porte: | 3 |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Højdejustering: | 12 cm |
| Akse: | Ja |
| Pivot vinkel: | -30 – 30° |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -2 – 92° |
| Hældningsvinkelområde: | -2 – 25° |
| Billede-i-billede: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 37 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 26,1 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 10 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 80% |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, HDMI, USB |
| HDMI-kabellængde: | 1,5 m |
| Strømkabellængde: | 1,5 m |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 615,5 mm |
| Dybde (med stativ): | 196,4 mm |
| Højde (med stativ): | 551,9 mm |
| Vægt (med stativ): | 6,8 kg |
| Bredde (uden stativ): | 615,5 mm |
| Dybde (uden stativ): | 44,2 mm |
| Højde (uden stativ): | 368,2 mm |
| Vægt (uden stativ): | 4,8 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 686 mm |
| Pakkedybde: | 450 mm |
| Pakkehøjde: | 171 mm |
| Pakkevægt: | 8,6 kg |
| Pakketype: | Kasse |