|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 3840 x 2160 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | 4K Ultra HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed: | 60 Hz |
| Vis antal farver: | 1,07 milliarder farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 350 cd/m² |
| Responstid: | 5 ms |
| Understøttede grafikopløsninger: | 3840 x 2160 |
| Understøttede videotilstande: | 2160p |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn: | Mega DCR |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Synlig størrelse, horisontal: | 59,7 cm |
| Synlig størrelse, vertikal: | 33,6 cm |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet: | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range): | DisplayHDR 400 |
| Standard for farveskala: | DCI-P3 |
| Farveområde: | 98% |
| Vis lysstyrke (min.): | 320 cd/m² |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ingen |
| Flimmerfri teknologi: | Ja |
| Spiltilstand: | Ja |
| Smart funktioner: | Biograf, Brugerdefineret, Dynamisk, Energibesparende, Standard |
| Adaptivt billede: | Ja |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10 |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ingen |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Kontor |
| Produktfarve: | Sort |
| Aftageligt stativ: | Ja |
| Farve: | Sort |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte: | 3 |
| Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-C-porte: | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte: | 1 |
| USB strømforsyning: | Ja |
| USB strømforsyning op til: | 90 W |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 2.2 |
| AC (strøm) indgang: | Ja |
|
| Netværk |
| Ethernet LAN: | Ja |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Højdejustering: | 12 cm |
| Akse: | Ja |
| Pivot vinkel: | -2 – 92° |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | -30 – 30° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | -2 – 25° |
| Billede-i-billede: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 49 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 26,1 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 170 W |
| Strømforbrug (slukket): | 0,3 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Strømforsyningstype: | Intern |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 10 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 80% |
|
| Emballage indhold |
| Stativ inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | HDMI, USB Type-C |
| Installations-cd: | Ja |
| Strømkabellængde: | 1,5 m |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 615,5 mm |
| Dybde (med stativ): | 196,4 mm |
| Højde (med stativ): | 551,9 mm |
| Vægt (med stativ): | 6,7 kg |
| Bredde (uden stativ): | 615,5 mm |
| Dybde (uden stativ): | 42,7 mm |
| Højde (uden stativ): | 368,2 mm |
| Vægt (uden stativ): | 4,7 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 686 mm |
| Pakkedybde: | 450 mm |
| Pakkehøjde: | 171 mm |
| Pakkevægt: | 8,4 kg |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | ENERGY STAR, TCO |
|
| Andre funktioner |
| Billede-for-billede (PbP): | Ja |
| Samsung Eye sparetilstand: | Ja |
| Auto source switch+: | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |
| Eco Saving Plus: | Ja |
| Eco-lyssensorer: | Ja |
| Billedstørrelse: | Y |
| Fabriksindstilling: | Y |
| Off Timer Plus: | Ja |