|
| Display |
| Skærm diagonal: | 35,6 cm (14″) |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Berøringsskærm: | Ja |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Berøringsskærm teknologi: | Kapacitiv |
| Berøringsteknologi: | Multi-touch |
| Antal simultane touchpunkter: | 10 |
| Skærmens lysstyrke (spidsbelastning): | 220 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 250 cd/m² |
| Responstid: | 6 ms |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
|
| Præstation |
| NVIDIA G-SYNC: | Ingen |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Lav Blue Light teknologi: | Ja |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Indbygget kamera: | Ingen |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Medicinsk |
| Produktfarve: | Sort |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ingen |
| HDMI: | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner: | Ja |
| Antal USB type-C downstream-porte: | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand: | Ja |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Lydindgang: | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner: | 1 |
| Tilslutning af hovedtelefoner: | 3,5 mm |
| Opladningsport type: | USB Type-C |
| DC-in-stik: | Ingen |
| AC (strøm) indgang: | Ingen |
|
| Ergonomisk |
| Slot til kabellås: | Ingen |
| Højdejustering: | Ingen |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | 0 – 85° |
| LED-indikatorer: | Strøm |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | A |
| Energieffektivitetsklasse (HDR): | A |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 7 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer: | 7 kWh |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | USB Type-C til USB Type-C |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (uden stativ): | 328,9 mm |
| Dybde (uden stativ): | 12 mm |
| Højde (uden stativ): | 209,1 mm |
| Vægt (uden stativ): | 860 g |
|
| Bæredygtighed |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 1435908 |