|
| Display |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| Skærmopløsning: | 2560 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmteknologi: | LED |
| Berøringsskærm: | Ingen |
| HD-type: | Fuld HD |
| Paneltype: | IPS |
| Responstid: | 14 ms |
| Skærm form: | Flad |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Skærmens lysstyrke (typisk): | 350 cd/m² |
| Antirefleksskærm: | Ja |
| Kontrastforhold (dynamisk): | 50000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Digital horisontal frekvens: | 15 – 90 kHz |
| Digital vertikal frekvens: | 49 – 75 Hz |
|
| Multimedie |
| Indbyggede højttaler(e): | Ja |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 2 W |
|
| Design |
| Markedspositionering: | Forretning |
| Produktfarve: | Sort |
|
| Porte & Grænseflader |
| Indbygget USB-hub: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| USB upstream port type: | USB Type-B, USB Type-C |
| Antal upstream-porte: | 4 |
| Antal USB Type-B opstrømsporte: | 1 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte: | 1 |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Antal DisplayPorts: | 2 |
|
| Ergonomisk |
| VESA montering: | Ja |
| Slot til kabellås: | Ja |
| Højdejustering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 100 x 100 mm |
| Kabellåseslids type: | Kensington |
| Justerbar højde (maks.): | 13 cm |
| Akse: | Ja |
| Pivot vinkel: | 90 – 90° |
| Drejelig: | Ja |
| Drejevinkel område: | 120 – 120° |
| Hældningsindstilling: | Ja |
| Hældningsvinkelområde: | 5 – 40° |
|
| Strømstyring |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 20 kWh |
| Strømforbrug (typisk): | 30,7 W |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.): | 67 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 100 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 – 60 Hz |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 90% |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde (med stativ): | 613 mm |
| Dybde (med stativ): | 202 mm |
| Højde (med stativ): | 406 mm |
| Vægt (med stativ): | 6,9 kg |
| Bredde (uden stativ): | 613 mm |
| Dybde (uden stativ): | 52 mm |
| Højde (uden stativ): | 363 mm |
| Vægt (uden stativ): | 4,5 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 692 mm |
| Pakkedybde: | 430 mm |
| Pakkehøjde: | 218 mm |
| Pakkevægt: | 10,2 kg |
|
| Emballage indhold |
| Kabler inkluderet: | Vekselstrøm, USB Type-C |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Kode for europæisk produktregister for energimærkning (EPREL): | 1236837 |