|
| Lyd |
| Lyd-output kanaler: | 2.1 kanaler |
| Udgangseffekt (RMS): | 270 W |
| Lyddekodere: | DTS, DTS Virtual:X, Dolby Digital |
| Spiltilstand: | Ja |
|
| Subwoofer |
| Subwoofer inkluderet: | Ja |
| Subwoofer forbindelse: | Trådløs |
| Subwoofer RMS-effekt: | 190 W |
| Woofer diameter (subwoofer): | 13,3 cm (5.25″) |
|
| Funktioner |
| Produktfarve: | Sort |
| Kan monteres på væggen: | Ja |
| Direkte USB-afspilning: | Ja |
| Understøttede lydformater: | AAC, AIFF, FLAC, LPCM, MP3, OGG, WAV, WMA |
| Nattilstand: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Driftstemperatur (T-T): | 5 – 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 75% |
|
| Tekniske detaljer |
| Garantiperiode: | 2 År |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Kabel & trådløs |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-version: | 4.2 |
| Bluetooth kodec: | SBC |
| USB-port: | Ja |
| Antal USB 2.0-porte: | 1 |
| Digital akustisk og optisk indgang: | 1 |
|
| Strømstyring |
| Soundbar strømforbrug: | 25 W |
| Subwoofer strømforbrug: | 40 W |
| Strømforbrug (typisk): | 65 W |
| Strømforbrug (standby): | 2 W |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 858,8 mm |
| Dybde: | 75 mm |
| Højde: | 59 mm |
| Soundbar vægt: | 1,4 kg |
| Subwoofer bredde: | 18,1 cm |
| Subwoofer dybde: | 27,2 cm |
| Subwoofer højde: | 34,3 cm |
| Subwoofer vægt: | 4,4 kg |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 905 mm |
| Pakkedybde: | 228 mm |
| Pakkehøjde: | 431 mm |
| Pakkevægt: | 7,4 kg |
|
| Emballage indhold |
| Monteringssæt til væggen: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Optisk |
| Fjernbetjening inkluderet: | Ja |
| Batterier inkluderet: | Ja |
| Hurtig start guide: | Ja |
|
| Specifikke funktioner for mærket |
| Samsungs-teknologier (AV/TV): | Active Voice Amplifier |