|
| Præstation |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | Headset |
| Anbefalet brug: | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve: | Sort |
| Headset type: | Mono |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Lydtryksniveau (maks.): | 100 dB |
| DECT kan tilsluttes: | Ja |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde: | 100 m |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Supraaural |
| Hovedtelefon frekvens: | 150 – 7000 Hz |
| Hovedtelefon følsomhed: | 103 dB |
| klirfaktor (THD): | 4% |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Boom |
| Mikrofon frekvens: | 100 – 7000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet: | -45 dB |
| Mikrofonretningstype: | Tovejs mikrofon |
| Folde mikrofon: | Ja |
| Mikrofon mute: | Ja |
|
| Basestation |
| Basestation farve: | Sort |
| Basestation dimensioner (B x D x H): | 73 x 82 x 128 mm |
| Basestation vægt: | 475 g |
|
| Batteri |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet: | 430 mAh |
| Vedvarende afspilningstid, lyd: | 10 t |
| Batterikapacitet: | 1,6 Wh |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 174 mm |
| Dybde: | 50 mm |
| Højde: | 165 mm |
| Vægt: | 88 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 180 mm |
| Pakkedybde: | 236 mm |
| Pakkehøjde: | 79 mm |
| Pakkevægt: | 250 g |
|
| Emballage indhold |
| Opladningsstativ: | Ja |
| AC-adapter inkluderet: | Ja |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Garantibevis: | Ja |
| Kabler inkluderet: | USB |
| Basestation: | Ja |
| Antal: | 1 |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 85183000 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 190 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 250 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 490 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 4 kg |
|
| Andre funktioner |
| Andre understøttede operativsystemer: | Linux |
| Batteriets vægt: | 9 g |
| Forvrængning: | 10% |
| Indgangsspænding: | 1.4 – 5 V |
| Digital signalbehandling (DSP): | Ja |