Beskrivelse
Friheden til at arbejde på din helt egen måde
Blackwire 3200-serien giver kvalitetslyd i et headset, som er bygget til virksomhedens behov. Med et elegant design og en fleksibel mikrofonarm, som kan tilpasses, kan det ikke blive meget bedre.
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | Håndholdt |
| Anbefalet brug: | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve: | Sort |
| Headset type: | Binaural |
| Betjeningstaster: | Besvar/afslut opkald, Slå lyden fra, Volume +, Volume – |
| Volumenkontrol: | Knap |
| Kontrolenhedstype: | I-linje kontrolenhed |
| Kontroltype: | Knapper |
| Kabellængde: | 1160 m |
| Kabelfarve: | Sort |
| Aftageligt kabel: | Ingen |
| Signal/støjforhold: | 118 dB |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| USB-tilslutning: | Ja |
| USB-stik: | USB Type-A |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling: | Supraaural |
| Hovedtelefon frekvens: | 20 – 20000 Hz |
| Impedens: | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed: | 90 dB |
| Driverenhed: | 2,8 cm |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype: | Boom |
| Mikrofon frekvens: | 100 – 10000 Hz |
| Mikrofon sensitivitet: | -38 dB |
| Mikrofonretningstype: | Omniretningsbestemt |
| Aftagelige mikrofon: | Ingen |
| Mikrofon mute: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 155 mm |
| Dybde: | 32 mm |
| Højde: | 178 mm |
| Vægt: | 164,2 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 185 mm |
| Pakkedybde: | 56 mm |
| Pakkehøjde: | 207 mm |
