Beskrivelse
Undgå at blive forstyrret
Det er ikke kun rart at kunne høre hvert eneste ord i en samtale tydeligt – det er nødvendigt. Poly Savi 8200 Office-serien giver dig mulighed for at lukke støj og samtaler, der foregår i nærheden, ude ved hjælp af den støjreducerende mikrofon samt begrænsning af samtale tæt på.
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | Headset |
| Anbefalet brug: | Kontor/Callcenter |
| Produktfarve: | Sort |
| Headset type: | Binaural |
| Volumenkontrol: | Knap |
| Kontroltype: | Knapper |
| DECT kan tilsluttes: | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Trådløs rækkevidde: | 180 m |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling: | Supraaural |
| Impedens: | 32 ohm (Ω) |
| Driverenhed: | 3,2 cm |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype: | Boom |
| Mikrofon sensitivitet: | 112 dB |
| Batteri | |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium polymer (LiPo) |
| Taletid: | 13 t |
| Opladningstid for batteri: | 3 t |
| Standby tid: | 50 t |
| Emballage indhold | |
| AC-adapter inkluderet: | Ja |
| Kabler inkluderet: | USB Type-A, USB Type-C |


