|
| Præstation |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | I ørerne |
| Anbefalet brug: | Opkald/musik |
| Produktfarve: | Grafit |
| Headset type: | Binaural |
| Betjeningstaster: | Besvar/afslut opkald, Afspil/pause, Track |
| Kontroltype: | Berøring |
| Accelerometer: | Ja |
| Gyroskop: | Ja |
| Plug and play: | Ja |
| Oprindelsesland: | Vietnam |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| USB-stik: | USB Type-C |
| Bluetooth: | Ja |
| Bluetooth-profiler: | A2DP, AVRCP, HFP |
| Bluetooth-version: | 5.2 |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Intraaural |
| Hovedtelefoner til placering i øret typer: | Øretelefoner |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Indbygget |
| Antal mikrofoner: | 3 |
| Støjreducerende kontakt: | Ja |
|
| Batteri |
| Batteridrevet: | Ja |
| Batteritype: | Indbygget batteri |
| Højre hørerør batterikapacitet: | 61 mAh |
| Venstre hørerør batterikapacitet: | 61 mAh |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC): | 20 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (uden ANC): | 29 t |
| Taletid: | 3,5 t |
| Hurtig opladning: | Ja |
| Hurtig opladningstid: | 5 min. |
| Taletid (ANC tændt): | 13 t |
| Taletid (ANC slukket): | 14 t |
| Trådløs opladning: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 20,9 mm |
| Dybde: | 17 mm |
| Højde: | 21,1 mm |
| Venstre hørerør vægt: | 5 g |
| Højre hørerør vægt: | 5 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H): | 50,2 x 50 x 27,8 mm |
| Opladeretui vægt: | 41,2 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 86,3 mm |
| Pakkedybde: | 95,4 mm |
| Pakkehøjde: | 44,8 mm |
| Pakkevægt: | 142,5 g |
|
| Emballage indhold |
| Opladningsetui: | Ja |
| Opladningskabinet kapacitet: | 472 mAh |
| Opladeretui type: | Kabel & trådløs |
| Opladeretui stiktype: | USB Type-C |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Kabler inkluderet: | USB Type-C |
| Tilbehør inkluderet i sættet: | Silikone ørespidser, 3 størrelser |
| Antal: | 1 |
|
| Tekniske detaljer |
| Automatiseret sporingssystem til vareklassificering (CCATS): | 8518309590 |