|
| Præstation |
| Produkttype: | Headset |
| Bæremåde: | Headset |
| Anbefalet brug: | Spil |
| Produktfarve: | Sort |
| Headset type: | Mono |
| Betjeningstaster: | Slå lyden fra, Volume +, Volume – |
| Volumenkontrol: | Dreje |
| Kontrolenhedstype: | On-ear control unit |
| Kontroltype: | Knapper, Dreje |
| Kabellængde: | 1,2 m |
| Kabelfarve: | Sort |
| Aftageligt kabel: | Ja |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Lydtryksniveau (maks.): | 110 dB |
| Justerbar hovedbøjle: | Ja |
| Husmateriale: | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Oprindelsesland: | Kina |
|
| Porte & Grænseflader |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| 3,5 mm stik: | Ja |
|
| Høretelefoner |
| Ørekobling: | Supraaural |
| Hovedtelefon frekvens: | 20 – 20000 Hz |
| Impedens: | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed: | 100 dB |
| Magnet-type: | Neodym |
| Driverenhed: | 5 cm |
| Antal drivere: | 2 |
| klirfaktor (THD): | 1% |
|
| Mikrofon |
| Mikrofontype: | Boom |
| Mikrofon frekvens: | 100 – 17000 Hz |
| Mikrofonretningstype: | Omniretningsbestemt |
| Aftagelige mikrofon: | Ja |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 180 mm |
| Dybde: | 90 mm |
| Højde: | 200 mm |
| Vægt: | 256 g |
|
| Emballeringsdata |
| Pakkebredde: | 179 mm |
| Pakkedybde: | 93 mm |
| Pakkehøjde: | 232 mm |
| Pakkevægt: | 410 g |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Emballage indhold |
| Hurtig start guide: | Ja |
| Kabler inkluderet: | Lyd (3,5 mm) |
| Ørepudemateriale: | Imiteret læder |
| Antal: | 1 |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 8518300090 |
| Produkter pr. palle: | 288 stk |
|
| Tekniske detaljer |
| Genanvendt materiale: | Ja |
| Procentdel af genanvendt materiale: | 85% |