|
| Mus |
| Formål: | Spil |
| Enhedsgrænseflade: | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 7 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Bevægelsesopløsning: | 7000 dpi |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning: | Ja |
| Afsøgningshastighed: | 1000 Hz |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik): | 20 |
|
| Design |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Grå |
| Belysning: | Ja |
| Belysningsfarve: | Flere |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde: | Kabel |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 7 |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 68 mm |
| Dybde: | 118,2 mm |
| Højde: | 40 mm |
| Vægt: | 84 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal: | 1 |
| Pakkebredde: | 106 mm |
| Pakkedybde: | 154 mm |
| Pakkehøjde: | 60 mm |
| Pakkevægt: | 208 g |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |