Beskrivelse
Specifikationer
| Mus | |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning: | 2800 dpi |
| Rulle type: | Hjul/rullestang |
| Antal knapper: | 6 |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Programmerbare museknapper: | Ja |
| Antal programmerbare knapper: | 6 |
| Knapfunktioner: | Copy/Paste, Double click |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning: | Ja |
| Antal opløsningsmåder: | 10 |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort, Sølv |
| Ergonomisk designet: | Ja |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Kabel |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 280 mm |
| Dybde: | 606 mm |
| Højde: | 30 mm |
| Vægt: | 3,14 kg |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Antal hævestænger: | 4 |
| Pakkebredde: | 265 mm |
| Pakkedybde: | 610 mm |
| Pakkehøjde: | 36 mm |
| Pakkevægt: | 4,28 kg |
| Emballage indhold | |
| Håndledsstøtte: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater: | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Compliance-certifikater: | CE, REACH, RoHS, UKCA |
| Tekniske detaljer | |
| Fremstillet af genbrugsmaterialer: | Ja |
| Genbrugsmaterialer brugt til at lave: | Recycled aluminium |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 8471607000 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 2 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 290 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 650 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 180 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 9 kg |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |










