Beskrivelse
Selvom det kan være svært at omforme det til HTML, kan jeg forsøge at hjælpe dig med at oprette en flot præsentation af teksten:
“`html
body {
font-family: Arial, sans-serif;
text-align: center;
background-color: #f0f0f0;
padding: 20px;
}
.container {
max-width: 600px;
margin: 0 auto;
padding: 20px;
background-color: #fff;
border-radius: 10px;
box-shadow: 0 0 10px rgba(0, 0, 0, 0.1);
}
h1 {
color: #333;
}
p {
color: #666;
font-size: 1.2em;
line-height: 1.5;
}
Forbliv tilsluttet med stil
Stærk tilslutning og hurtig sporing holder dig i gang hele dagen, hver dag. Denne trådløse mus har så mange funktioner, at den fortjener en applaus, så hvorfor ikke din?
“`
Dette vil oprette en simpel HTML-side med teksten “Forbliv tilsluttet med stil” og en beskrivelse af produktet. Du kan tilpasse stylingen yderligere efter behov.
Specifikationer
| Mus | |
| Enhedsgrænseflade: | Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 3 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Bevægelsesopløsning: | 1600 dpi |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Design | |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sort |
| HP segment: | Forretning |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Batterier |
| Antal understøttede batterier: | 1 |
| Batteritype: | AA |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer: | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 107 mm |
| Dybde: | 60,5 mm |
| Højde: | 29,3 mm |
| Vægt: | 54,2 g |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Garantibevis: | Ja |
| Emballeringsdata | |
| Antal: | 1 |
| Pakkebredde: | 129 mm |
| Pakkedybde: | 78 mm |
| Pakkehøjde: | 47 mm |
| Pakkevægt: | 120 g |
| Logistik data | |
| Pallens bruttovægt: | 397,6 g |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt): | 72 stk |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt): | 12 stk |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 195908483175 |
| Tekniske detaljer | |
| Pallevægt (efter britisk standard): | 397,6 kg (876.6 Pund) |










