Beskrivelse
Selv uden ledningen vil du elske prisen.
Trådløs frihed til en overkommelig pris
Med vores trådløse mus får du mere end bare en lav pris. Den giver dig mulighed for at udfolde din kreativitet uden at blive bundet af irriterende ledninger. Vores trådløse mus er også designet til at passe perfekt i begge hænder, hvilket gør det nemmere for dig at øge din produktivitet. Nu har du aldrig før haft så nemt – eller billigt – adgang til trådløst udstyr.
Specifikationer
| Mus | |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 2 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Bevægelsesopløsning: | 1000 dpi |
| Anbefalet brug: | PC/notebook |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
| Design | |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sort |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| HP segment: | Hjem |
| Ergonomisk | |
| Trådløs rækkevidde: | 10 m |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Batterier |
| Antal understøttede batterier: | 2 |
| Batteritype: | AAA |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer: | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 95 mm |
| Dybde: | 58,5 mm |
| Højde: | 34 mm |
| Vægt: | 78 g |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Emballeringsdata | |
| Antal: | 1 |
| Pakkebredde: | 129 mm |
| Pakkedybde: | 78 mm |
| Pakkehøjde: | 47 mm |
| Pakkevægt: | 110 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |
| Oprindelsesland: | Kina |


