Beskrivelse
Selvfølgelig! Her er en omformulering af teksten og en HTML-kode til at sætte det flot op:
“`html
.container {
text-align: center;
padding: 20px;
background-color: #f2f2f2;
}
h1 {
font-size: 24px;
color: #333333;
}
p {
font-size: 18px;
color: #666666;
}
.mouse-image {
width: 200px;
height: auto;
margin-bottom: 20px;
}
.button {
background-color: #4CAF50;
color: white;
padding: 10px 20px;
text-align: center;
text-decoration: none;
display: inline-block;
font-size: 16px;
margin-top: 20px;
border-radius: 4px;
}
Musen, der fanger opmærksomheden

Det er på tide, at dit tilbehør passer til din personlige stil. Mød din nye trådløse mus, som er omhyggeligt udformet med et enestående og slankt design. Den er funktionel. Den er bærbar. Den er moderne. Den er din.
“`
Bemærk, at billedet “musen.jpg” skal være placeret i samme mappe som HTML-filen, eller du skal angive den korrekte sti til billedet i `src`-attributten for ``-elementet.
Specifikationer
| Mus | |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 3 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Bevægelsesopløsning: | 1200 dpi |
| Anbefalet brug: | PC/Laptop |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
| Design | |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sølv |
| HP segment: | Hjem |
| Ergonomisk | |
| Plug and play: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Batterier |
| Antal understøttede batterier: | 1 |
| Batteritype: | AA |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer: | ChromeOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 101 mm |
| Dybde: | 60 mm |
| Højde: | 25,3 mm |
| Vægt: | 500 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal: | 1 |
| Pakkebredde: | 198 mm |
| Pakkedybde: | 139 mm |
| Pakkehøjde: | 53 mm |
| Pakkevægt: | 140 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |
| Oprindelsesland: | Kina |





