|
| Mus |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 4 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Bevægelsesopløsning: | 2400 dpi |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning: | Ja |
| Antal opløsningsmåder: | 3 |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Certificering: | CB, cTUVus, TUV Mark, CE, FCC/IC, BSMI, VCCI, KCC |
|
| Design |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sort |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
|
| Ergonomisk |
| Kabellængde: | 2 m |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde: | Kabel |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | 20 – 95 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 20 – 95% |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10 |
| Andre understøttede operativsystemer: | ChromeOS |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 58 mm |
| Dybde: | 100 mm |
| Højde: | 35 mm |
| Vægt: | 79,5 g |
|
| Emballage indhold |
| Brugervejledning: | Ja |
| Garantibevis: | Ja |
|
| Emballeringsdata |
| Antal: | 1 |
| Pakkebredde: | 141 mm |
| Pakkedybde: | 99 mm |
| Pakkehøjde: | 47 mm |
| Pakkevægt: | 146 g |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |