Beskrivelse
Specifikationer
| Mus | |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | USB Type-A |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Bevægelsesopløsning: | 1600 dpi |
| Rulle type: | Hjul |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Design | |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Produktfarve: | Sort |
| Ergonomisk designet: | Ja |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Kabel |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 50 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 90% |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 62,3 mm |
| Dybde: | 111,3 mm |
| Højde: | 33,8 mm |
| Vægt: | 70 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Pakkevægt: | 140 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716070 |
