|
| Mus |
| Formål: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløs + Bluetooth |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi: | Optisk |
| Rulle type: | Hjul |
| Antal knapper: | 4 |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Bevægelsesopløsning: | 1600 dpi |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning: | Ja |
| Antal opløsningsmåder: | 3 |
| Antal rullehjul: | 1 |
| Rullende retning: | Lodret |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Certificering: | CB, CEC, CE-RED, cTUVus, DOE, FCC, FDA, IC, IDA, IEC 60825-1:2014, MSIP, NCC, Nrcan, SDOC, TUV Mark, UAE |
|
| Design |
| Formfaktor: | Højre hånd |
| Produktfarve: | Grå |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Laserfarve: | Rød |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde: | Batterier |
| Opladningsport type: | USB Type-C |
| Batteriets levetid: | 2 måned(er) |
| Strømforbrug: | 500 mA |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 10 – 90% |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 106 mm |
| Dybde: | 57 mm |
| Højde: | 30 mm |
| Vægt: | 60 g |
|
| Emballage indhold |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Modtagertype: | Nano-modtager |
| Brugervejledning: | Ja |
|
| Emballeringsdata |
| Antal: | 1 |
| Pakkebredde: | 91 mm |
| Pakkedybde: | 44 mm |
| Pakkehøjde: | 151 mm |
| Pakkevægt: | 200 g |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Andre funktioner |
| Funktioner: | Class I laser pointer, Presentation buttons |