Beskrivelse
Kompromisløst tastatur og mus
Nu kan du få alt, hvad du ønsker dig af et kombineret, trådløst tastatur og mus ─ komfort, produktivitet, pålidelighed og stil. Tilpas funktionerne på 20+ taster[1], og få glæde af, at musen sporer mere nøjagtigt, så du kan arbejde hurtigere og smartere. Kombinationen indeholder genbrugsmaterialer[2], og de er nemme at gøre rene og holde hygiejniske[3].
Specifikationer
| Tastatur | |
| Anbefalet brug: | Hjem |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløst |
| Tastatur nøglekontakt: | Membran |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Tasternes holdbarhed: | 10 Million karakterer |
| Tastatur i ø-stil: | Ja |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
| Design | |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Produktfarve: | Sort |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type: | Batteri |
| Tastatur batteritype: | AAA |
| Antal batterier (tastatur): | 2 |
| Mus | |
| Mus inkluderet: | Ja |
| Bevægelsesopløsning: | 4000 dpi |
| Mus batteritype: | AA |
| Antal batterier (mus): | 2 |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 11 |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH): | 428,22 x 115,47 x 18,06 mm |
| Tastatur vægt: | 430 g |
| Musens dimensioner (BxDxH): | 120,28 x 69,95 x 41,39 mm |
| Mus vægt: | 90 g |
| Vægt: | 430 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal produkter inkluderet: | 2 stk |
| Batterier inkluderet: | Ja |
| Pakkebredde: | 47 mm |
| Pakkedybde: | 156 mm |
| Pakkehøjde: | 537 mm |
| Pakkevægt: | 860 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716060 |
| Pallens bruttovægt: | 410,56 g |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt): | 40 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt): | 4 stk |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options: | (ABB) 196188140734; (ABY) 196188140994; (AC3) 196188141045; (UUW) 196188141519 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 196188140734, 196188140994, 196188141045, 196188141519 |
| Pallevægt (efter britisk standard): | 410,6 kg (905.1 Pund) |








