Beskrivelse
Specifikationer
| Tastatur | |
| Anbefalet brug: | Universel |
| Enhedsgrænseflade: | USB |
| Tastatursprog: | Nordisk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Tasternes holdbarhed: | 10 Million karakterer |
| Windows taster: | Ja |
| Forbindelsesteknologi: | Ledningsført |
| USB stik: | Ingen |
| Formål: | Universel |
| Fingeraftrykslæser: | Ingen |
| Design | |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Produktfarve: | Sort |
| Tastatur stil: | Lige |
| Tastatur i fuld størrelse: | Ja |
| Håndledsstøtte: | Ja |
| Justerbar tastaturhøjde: | Ja |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Funktioner | |
| Plug and play: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type: | USB |
| Mus | |
| Mus inkluderet: | Ingen |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Ja |
| Mac kompabilitet: | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer: | Ja |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T): | 10 – 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H): | 8 – 80% |
| Vægt & størrelser | |
| Tastatur dimensioner (BxDxH): | 168,8 x 453,3 x 34,16 mm |
| Tastatur vægt: | 850 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal produkter inkluderet: | 1 stk |
| Pakketype: | Kasse |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716060 |
