|
| Tastatur |
| Anbefalet brug: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt: | Saksnøglekontakt |
| Tastaturopsætning: | QWERTY |
| Tastatursprog: | Dansk, Finsk, Nordisk, Svensk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Tastaturnøgleprofil: | Lavprofil |
| Understøttelse af flere enheder: | Ja |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| Bluetooth-version: | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ja |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
|
| Design |
| Baggrundslys: | Ja |
| Produktfarve: | Grafit |
| Tastatur stil: | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde: | Ja |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| LED-indikatorer: | Ja |
|
| Funktioner |
| Trådløs rækkevidde: | 10 m |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | Batteri |
| Tastatur batteritype: | AAA |
| Antal batterier (tastatur): | 2 |
| Batteriteknologi: | Alkaline |
| Batteriets levetid: | 36 måned(er) |
|
| Mus |
| Mus inkluderet: | Ingen |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura, Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Understøttede Linux-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer: | Android 9.0, iOS 14, iOS 14.5, iPadOS 14 |
| Andre understøttede operativsystemer: | ChromeOS |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
|
| Software |
| Software, der kan downloades: | Logi Options+ |
|
| Vægt & størrelser |
| Tastatur dimensioner (BxDxH): | 433,8 x 134,8 x 23,1 mm |
| Tastatur vægt: | 685 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal produkter inkluderet: | 1 stk |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Modtagertype: | Nano-modtager |
| Batterier inkluderet: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Garantibevis: | Ja |
| Pakketype: | Kasse |
| Garantiperiode: | 2 År |
|
| Andre funktioner |
| Genbrugsplast: | 62% |
| Overholdelse af bæredygtighed: | Ja |