|
| Tastatur |
| Anbefalet brug: | Kontor |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløs + Bluetooth |
| Tastatur nøglekontakt: | Membran |
| Tastaturopsætning: | QWERTY |
| Tastatursprog: | Nordisk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Antal taster på tastatur: | 112 |
| Tasternes holdbarhed: | 5 Million karakterer |
| Tastaturnøgleprofil: | Højprofileret |
| Multimedietaster: | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE): | Ja |
|
| Design |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Produktfarve: | Grafit |
| Tastatur stil: | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde: | Ja |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Middeltid til fejl (MTTF): | 150000 t |
|
| Funktioner |
| Trådløs rækkevidde: | 10 m |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | Batteri |
| Tastatur batteritype: | AAA |
| Antal batterier (tastatur): | 2 |
| Batteriteknologi: | Alkaline |
|
| Mus |
| Mus inkluderet: | Ja |
| Formfaktor: | Ambidextrous |
| Bevægelsesopløsning: | 1000 dpi |
| Knapper type: | Trykte knapper |
| Rul: | Ja |
| Rulle type: | Hjul |
| Rullende retning: | Lodret |
| Mus batteritype: | AA |
| Batteriteknologi til mus: | Alkaline |
| Antal batterier (mus): | 1 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik): | 5 |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Understøttede Linux-operativsystemer: | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer: | Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 8.0, Android 9.0, iPadOS |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -5 – 45 °C |
|
| Bæredygtighed |
| Bæredygtighedscertifikater: | Forest Stewardship Council (FSC) |
|
| Software |
| Software, der kan downloades: | Logi Options+ |
|
| Vægt & størrelser |
| Tastatur vægt: | 498 g |
| Musens dimensioner (BxDxH): | 60 x 99 x 38 mm |
| Mus vægt: | 75,2 g |
|
| Emballeringsdata |
| Antal produkter inkluderet: | 2 stk |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Modtagertype: | Nano-modtager |
| Modtager dimensioner (BxDxH): | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Modtager vægt: | 2 g |
| Batterier inkluderet: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Pakkebredde: | 523 mm |
| Pakkedybde: | 154 mm |
| Pakkehøjde: | 45 mm |
| Pakkevægt: | 743,1 g |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Andre funktioner |
| Genbrugsplast: | 85% |