|
| Tastatur |
| Anbefalet brug: | Universel |
| Enhedsgrænseflade: | RF trådløst |
| Tastaturopsætning: | QWERTZ |
| Tastatursprog: | Tysk |
| Pegeredskab: | Ingen |
| Tastatur formfaktor: | Fuld størrelse (100 %) |
| Numerisk tastatur: | Ja |
| Antal taster på tastatur: | 104 |
| Tasternes holdbarhed: | 5 Million karakterer |
| Windows taster: | Ja |
| Genvejstaster: | Ja |
| Antal genvejstaster: | 12 |
| Programmerbare genvejstaster: | Ja |
| Forbindelsesteknologi: | Trådløs |
| USB stik: | Ingen |
| Formål: | Universel |
| Fingeraftrykslæser: | Ingen |
| Nøgle rejseafstand: | 2,2 mm |
| Frekvensbånd: | 2.4 GHz |
| Key pitch: | 1,9 cm |
| Lydløse taster: | Ja |
| Støjniveau: | 45 dB |
| Antal højde placeringer: | 2 |
| Vinkel justering (maks.): | 7° |
| Keyboard tasteteknologi: | Saks |
| Certificering: | CE, FCC, CB, GS |
|
| Design |
| Baggrundslys: | Ingen |
| Produktfarve: | Sort |
| Tastatur stil: | Lige |
| Tastatur i fuld størrelse: | Ja |
| Håndledsstøtte: | Ingen |
| Justerbar tastaturhøjde: | Ja |
| Middeltid til fejl (MTTF): | 150000 t |
|
| Funktioner |
| Trådløs rækkevidde: | 10 m |
|
| Strømstyring |
| Strømkilde type: | Batteri |
| Tastatur batteritype: | Indbygget batteri |
| Antal batterier (tastatur): | 1 |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterikapacitet: | 65 mAh |
| Batterikapacitet: | 0,195 Wh |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Antal understøttede batterier: | 1 |
| Opladningskilde: | Solar |
|
| Mus |
| Mus inkluderet: | Ingen |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10, Windows 11 |
|
| Driftsbetingelser |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T): | -40 – 60 °C |
|
| Vægt & størrelser |
| Tastatur dimensioner (BxDxH): | 158,7 x 431,8 x 7,6 mm |
| Tastatur vægt: | 760 g |
|
| Emballeringsdata |
| Modtager inkluderet: | Ja |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager: | USB Type-A |
| Modtagertype: | Unifying receiver |
| Samlende modtager: | Ja |
| Pakkebredde: | 200 mm |
| Pakkedybde: | 485 mm |
| Pakkehøjde: | 35 mm |
| Pakkevægt: | 1,07 kg |
| Pakketype: | Kasse |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84716060 |
| Hovedkasse (udvendig) GTIN (EAN/UPC): | 50992060255719 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 152 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 495 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 216 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 4,7 kg |
| Ydre emballage volumen: | 16250 cm³ |
| Produkter pr. palle: | 396 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 6960 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod): | 14640 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): | 17568 stk |
|
| Andre funktioner |
| Intern: | Ingen |