|
| Funktioner |
| Ovn nettokapacitet: | 10 L |
| Produktfarve: | Sort |
| Placering af apparat: | Fritstående |
| Kontroltype: | Dreje |
| Indbygget skærm: | Ingen |
| Termostat rækkevide: | 100 – 230 °C |
| Timer: | Ja |
| Timer type: | Mekanisk |
| Timer varighed: | 60 min. |
| Bageplade håndtag: | Ja |
| Antal glasdørpaneler: | 2 |
| Dørmateriale: | Glas |
| Skridsikre fødder: | Ja |
|
| Madlavningsfunktioner & programmer |
| Konvektion madlavning: | Ja |
| Rotisserie: | Ingen |
| Grill: | Ja |
| Damp madlavning: | Ingen |
| Konventionel madlavning: | Ingen |
| Afrimningsfunktion: | Ingen |
| Genopvarmningsfunktion: | Ingen |
| Holde varm funktion: | Ingen |
| Bagefunktion: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Ovn effekt: | 800 W |
|
| Vægt & størrelser |
| Indvendige mål (B x D x H): | 250 x 165 x 220 mm |
|
| Emballage indhold |
| Brugervejledning: | Ja |
| Bageplade: | Ja |
| Grillrist inkluderet: | Ja |
|
| Logistik data |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 830 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod): | 1754 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): | 2135 stk |
| Produkter pr. palle: | 45 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 312 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 263 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 400 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 4,6 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 1 stk |