Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Produktfarve: | Sort, Blå, Grå, Rød |
| Præstation | |
| Blad, diameter: | 16,5 cm |
| Tomgang (maks.): | 3400 rpm |
| Skæredybe (90º): | 5,7 cm |
| Klinge boring: | 2 cm |
| Skæredybde (45º): | 4,2 cm |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Batteri |
| Batteriteknologi: | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterispænding: | 18 V |
| Batterikapacitet: | 5 At |
| Vægt & størrelser | |
| Dybde: | 373 mm |
| Højde: | 243 mm |
| Vægt: | 4,1 kg |
| Emballage indhold | |
| Savblade inkluderet: | Ja |



