Beskrivelse
Specifikationer
| Display | |
| Skærm diagonal: | 68,6 cm (27″) |
| HD-type: | Fuld HD |
| Skærmopløsning: | 1920 x 1080 pixel |
| Skærmteknologi: | LED |
| Skærm form: | Flad |
| Naturligt aspektforhold: | 16:9 |
| Skærmens lysstyrke: | 250 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk): | 1000:1 |
| Responstid: | 14 ms |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn: | Mega kontrast |
| Vis antal farver: | 16.7 millioner farver |
| Synsvinkel, horisontal: | 178° |
| Synsvinkel, vertikal: | 178° |
| Skærm diagonal (metrisk): | 68,6 cm |
| TV-tuner | |
| Tuner type: | Digital |
| System for digitalt signalformat: | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV | |
| Smart TV: | Ja |
| Internet TV: | Ja |
| Operativsystem installeret: | Web OS |
| Version af operativsystem: | 22 |
| Understøtter Apple AirPlay 2: | Ja |
| Hybrid broadband TV udsendelse (HbbTV): | Ja |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version: | 2.0 |
| Smart funktioner: | Biograf, Filmskaber, Spil, Sport, Standard, Klar |
| Lyd | |
| Antal højttalere: | 2 |
| Udgangseffekt (RMS): | 10 W |
| Equalizer: | Ja |
| Lydtilstande: | AI Sound |
| Automatisk lydstyrkejustering: | Ja |
| Netværk | |
| Wi-Fi: | Ja |
| Bluetooth: | Ja |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Miracast: | Ja |
| Webbrowser: | Ja |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort |
| VESA montering: | Ja |
| Panel montering grænseflade: | 75 x 75 mm |
| Rullevisning: | Ingen |
| Præstation | |
| Spiltilstand: | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal HDMI-porte: | 2 |
| Indgang til pc’en (D-Sub): | Ingen |
| Antal USB 2.0-porte: | 1 |
| Fælles grænseflade (CI): | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45): | 1 |
| Digital akustisk og optisk udgang: | 1 |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (standby): | 0,5 W |
| Energieffektivitetsklasse (SDR): | E |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer: | 22 kWh |
| Energieffektivitetsskala: | A til G |
| Godkendelser | |
| Certificering: | CE |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde (med stativ): | 612 mm |
| Dybde (med stativ): | 152,5 mm |
| Højde (med stativ): | 423,1 mm |
| Vægt (med stativ): | 3,75 kg |
| Bredde (uden stativ): | 612 mm |
| Dybde (uden stativ): | 73,9 mm |
| Højde (uden stativ): | 368,5 mm |
| Vægt (uden stativ): | 3,5 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde: | 748 mm |
| Pakkedybde: | 160 mm |
| Pakkehøjde: | 447 mm |
| Pakkevægt: | 5,6 kg |
| Pakketype: | Kasse |
| Emballage indhold | |
| Desktop beslag: | Ja |








