Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Antal DisplayPorts: | 1 |
| Antal HDMI-porte: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDCP-version: | 2.2 |
| Understøttede grafikopløsninger: | 3840 x 2160 |
| Understøttede videotilstande: | 2160p |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort |
| Pakketype: | Kasse |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 62 mm |
| Dybde: | 59 mm |
| Højde: | 15,2 mm |
| Vægt: | 48 g |
| Pakkebredde: | 73 mm |
| Pakkedybde: | 35 mm |
| Pakkehøjde: | 250 mm |
| Pakkevægt: | 87 g |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater: | CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |




