Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Vandfilter, type: | Kande vandfilter |
| Produktfarve: | Hvid |
| Antal filterstadier: | 4 |
| Materiale: | Plast |
| Filtreret vand kapacitet: | 150 L |
| MAXTRA filtreringsteknologi: | Ja |
| Udskiftningsfilterpatron: | Ja |
| Oprindelsesland: | Tyskland |
| Tilsigtet anvendelse af patron: | 1 måned(er) |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 241 mm |
| Dybde: | 115 mm |
| Højde: | 118 mm |
| Vægt: | 807 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pakker: | 1 |
| Antal patroner: | 6 stk |
| Antal pr. pakke: | 6 stk |


