Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Justerbar hastighed: | Ja |
| Produktfarve: | Sort, Blå |
| Genstart beskyttelse: | Ja |
| Præstation | |
| Slibeskive, diameter: | 12,5 cm |
| Tomgang (maks.): | 11000 rpm |
| Spindelgevind: | M14 |
| Strømstyring | |
| Strømkilde: | Vekselstrøm |
| Indgangseffekt: | 880 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt: | 1,9 kg |
| Bredde: | 73 mm |
| Højde: | 100 mm |
| Dybde: | 280 mm |
| Pakkebredde: | 125 mm |
| Pakkedybde: | 360 mm |
| Pakkehøjde: | 125 mm |
| Emballage indhold | |
| Beskyttende afskærmning: | Ja |
| Hjælpehåndtag: | Ja |
