Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Passende til rumtype: | Computerkabinet |
| Type: | Ventilator |
| Ventilator diameter: | 8 cm |
| Maksimal luftstrøm: | 22,5 kubikfod/min. |
| Luftstrøm: | 38,23 m³/t |
| Understøttelse af puls-bredde modulering (PWM): | Ja |
| Lejetype: | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Antal pr. pakke: | 1 stk |
| Blæser, hastighed (min.): | 300 rpm |
| Blæser, hastighed (maks.): | 3000 rpm |
| Ventilator statisk tryk: | 2,35 mmH2O |
| Driftstemperatur (T-T): | 0 – 40 °C |
| Design | |
| Produktfarve: | Sort |
| Ventilatorstik: | 4-pin + 4-pin |
| Strømstyring | |
| Startspænding: | 6,9 V |
| Blæser, spænding: | 12 V |
| Ventilatorstrøm: | 0,095 A |
| Vægt & størrelser | |
| Ventilator dimensioner (BxDxH): | 80 x 80 x 15 mm |
| Ventilator vægt: | 45 g |
| Kabellængde: | 0,48 m |
| Pakkebredde: | 83 mm |
| Pakkedybde: | 89 mm |
| Pakkehøjde: | 17 mm |
| Pakkevægt: | 67 g |
| Emballage indhold | |
| Pakketype: | Hængende boks |
| Andre funktioner | |
| Oprindelsesland: | Hongkong |





