Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Kapacitet: | 3 L |
| Friture mad volumen: | 1,2 kg |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (min.): | 150 °C |
| Temperatur (maks): | 190 °C |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort, Rustfrit stål |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Dreje |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Håndtag: | Ja |
| Indvendig belægning: | Emalje |
| Ledningsopbevaring: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Visningsvindue: | Ja |
| Cool zone: | Ja |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Anti-lugtfilter: | Ja |
| Aftageligt varmeelement: | Ja |
| Afløbssystem: | Ja |
| Indikator | |
| Indikatorlampe: | Ja |
| Temperaturindikator: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 2200 W |
| Antal effektniveauer: | 5 |
| Overophedningsbeskyttelse: | Ja |



