Beskrivelse
Din madlavningspartner til sunde måltider
Par med NutriU-appen for at få inspiration hver dag
Philips Airfryer 5000 Series XXL Connected
er din daglige madlavningspartner, som giver dig problemfri, ernæringsmæssigt afbalancerede og velsmagende måltider til hele familien, alle ugens dage.
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 7,2 L |
| Friture mad volumen: | 1,4 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ja |
| Stegeteknologi med lavt fedtindhold: | Rapid Air |
| Antal programmer: | 16 |
| Grillning: | Ja |
| Ristefunktion: | Ja |
| Holde varm funktion: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (min.): | 40 °C |
| Temperatur (maks): | 200 °C |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer: | Ja |
| Antal personer: | 6 person(er) |
| Digital timer: | Ja |
| Timer varighed: | 60 min. |
| Dehydreringsfunktion: | Ja |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort, Sølv |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Knapper |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Håndtag: | Ja |
| Non-stick inderskål: | Ja |
| Farve på kontrolpanel: | Sort |
| Antal stegekurve: | 1 |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Ledningslængde: | 0,8 m |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Strøm-LED: | Ja |
| Indikator for resterende tid: | Ja |
| Ready-indikator: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 2000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 Hz |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 300 mm |
| Dybde: | 410 mm |
| Højde: | 330 mm |
| Vægt: | 6,25 kg |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning: | Ja |
| Bageplade: | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Garantiperiode: | 2 År |






