Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 4,2 L |
| Friture mad volumen: | 1,2 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Grillning: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (min.): | 80 °C |
| Temperatur (maks): | 200 °C |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer: | Ja |
| Antal personer: | 6 person(er) |
| Digital timer: | Ja |
| Timer varighed: | 60 min. |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort, Rustfrit stål |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Materiale: | Rustfrit stål |
| Cool touch håndtag: | Ja |
| Håndtag: | Ja |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærmtype: | LCD |
| Indikator for resterende tid: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 1500 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 278 mm |
| Dybde: | 338 mm |
| Højde: | 333 mm |
| Vægt: | 4,5 kg |
| Pakkebredde: | 326 mm |
| Pakkedybde: | 326 mm |
| Pakkehøjde: | 391 mm |
| Pakkevægt: | 5 kg |
| Emballage indhold | |
| Grillstativ: | Ja |
| Logistik data | |
| Pallens bruttobredde: | 80 cm |
| Pallens bruttolængde: | 120 cm |
| Pallens bruttohøjde: | 95,6 cm |
| Pallens bruttovægt: | 81 kg |
| Pallens bruttovolumen: | 573,492 dm³ |
| Lag pr. palle: | 2 stk |
| Produkter pr. palle: | 12 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 550 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod): | 1150 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): | 1400 stk |





