Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 3,8 L |
| Friture mad volumen: | 1 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Antal programmer: | 4 |
| Temperatur (min.): | 40 °C |
| Temperatur (maks): | 210 °C |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Materiale: | Polypropylen (PP) |
| Håndtag: | Ja |
| Nem demontering: | Ja |
| Skridsikre fødder: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Ledningslængde: | 0,8 m |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Indikatorlampe: | Ja |
| Temperaturindikator: | Ja |
| Ready-indikator: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 1550 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 340 mm |
| Dybde: | 280 mm |
| Højde: | 350 mm |
| Vægt: | 4,4 kg |
| Emballage indhold | |
| Krummebakke: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Opskriftsbog: | Ja |
| Grillstativ: | Ja |









