Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 7,6 L |
| Friture mad volumen: | 6,7 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ja |
| Antal programmer: | 6 |
| Ristefunktion: | Ja |
| Holde varm funktion: | Ja |
| Temperatur (min.): | 160 °C |
| Temperatur (maks): | 240 °C |
| Dehydreringsfunktion: | Ja |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Dobbelt |
| Produktfarve: | Sort |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Knapper, Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Materiale: | Polypropylen (PP) |
| Håndtag: | Ja |
| Ledningsopbevaring: | Ja |
| Skridsikre fødder: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Indikatorlampe: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 1690 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 400 mm |
| Dybde: | 320 mm |
| Højde: | 310 mm |
| Vægt: | 8,2 kg |
| Emballage indhold | |
| Krummebakke: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Opskriftsbog: | Ja |
| Grillstativ: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |











