Beskrivelse
Specifikationer
| Præstation | |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 4,1 L |
| Friture mad volumen: | 0,8 kg |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ja |
| Antal programmer: | 13 |
| Grillning: | Ja |
| Ristefunktion: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer: | Ja |
| Antal personer: | 4 person(er) |
| Oprindelsesland: | Kina |
| Design | |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Hvid |
| Fjernbar skål: | Ja |
| Kontroltype: | Berøring |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Materiale: | Plast |
| Cool touch håndtag: | Ja |
| Håndtag: | Ja |
| Beklædning, slip-let: | Ja |
| Nem at rengøre: | Ja |
| Ledningslængde: | 0,8 m |
| Coolwall-kabinet: | Ja |
| Tænd-/slukkontakt: | Ja |
| Tåler opvaskemaskine: | Ja |
| Indikator | |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Temperaturindikator: | Ja |
| Strømstyring | |
| Strøm: | 1400 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 264 mm |
| Dybde: | 360 mm |
| Højde: | 295 mm |
| Vægt: | 4,55 kg |
| Emballage indhold | |
| Brugervejledning: | Ja |
| Patenteret Rapid Air-teknologi: | Ja |
