|
| Præstation |
| Produkttype: | Varmluftsteger |
| Kapacitet: | 6 L |
| Stegefunktion: | Ja |
| Bagefunktion: | Ja |
| Antal programmer: | 8 |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Temperatur (min.): | 80 °C |
| Temperatur (maks): | 200 °C |
| Forudindstillede madlavningsprogrammer: | Ja |
| Digital timer: | Ja |
| Oprindelsesland: | Kina |
|
| Design |
| Konstruktionstype: | Enkelt |
| Produktfarve: | Sort, Sølv |
| Kontroltype: | Knapper |
| Dele der tåler opvaskemaskine: | Ingen |
| Placering af apparat: | Enkeltstående |
| Materiale: | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Håndtag: | Ja |
| Skridsikre fødder: | Ja |
| Beklædning, slip-let: | Ja |
| Ledningslængde: | 1 m |
|
| Indikator |
| Indbygget skærm: | Ja |
| Skærmtype: | LCD |
| Indikatorlampe: | Ja |
| Alarm klar: | Ja |
|
| Strømstyring |
| Strøm: | 1800 W |
| Automatisk slukning: | Ja |
| Overophedningsbeskyttelse: | Ja |
| Vekselstrømsindgangsspænding: | 220 – 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens: | 50 / 60 Hz |
| Strømstiktype: | Type F (CEE 7/4) |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 410 mm |
| Dybde: | 310 mm |
| Højde: | 340 mm |
| Vægt: | 5,43 kg |
| Pakkebredde: | 456 mm |
| Pakkedybde: | 356 mm |
| Pakkehøjde: | 388 mm |
| Pakkevægt: | 6,14 kg |
|
| Emballage indhold |
| Brugervejledning: | Ja |
|
| Tekniske detaljer |
| Indeholder ikke: | Bisphenol A (BPA) |
|
| Logistik data |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt): | 20 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt): | 20 stk |
| Lag pr. palle: | 1 stk |
| Produkter pr. palle: | 20 stk |
| Produkter pr. intermodal container (20 fod): | 356 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod): | 740 stk |
| Produkter pr. intermodal container (40 fod, HC): | 888 stk |