|
| Porte & Grænseflader |
| Værtsgrænseflade: | PCIe |
| Output-grænseflade: | M.2 |
| Udvidelseskort standard: | PCIe 3.0 |
| SATA revision: | 3.0 |
| Antal interne SATA-porte: | 1 |
| Antal M.2 (M) slots: | 1 |
| Antal M.2 (B) slots: | 1 |
|
| Design |
| Intern: | Ja |
| Produktfarve: | Grøn |
| Oprindelsesland: | Kina |
|
| Funktioner |
| Dataoverførselshastighed (maks.): | 39 Gbit/sek. |
|
| Systemkrav |
| Understøttede Windows-operativsystemer: | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Understøttede Mac-operativsystemer: | Mac OS X 10.0 Cheetah, Mac OS X 10.1 Puma, Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
|
| Vægt & størrelser |
| Bredde: | 70 mm |
| Dybde: | 145 mm |
| Højde: | 5 mm |
| Vægt: | 109 g |
|
| Emballeringsdata |
| Monteringsbeslag inkluderet: | Ja |
| Skruer inkluderet: | Ja |
| Brugervejledning: | Ja |
| Pakkebredde: | 125 mm |
| Pakkedybde: | 160 mm |
| Pakkehøjde: | 25 mm |
| Pakkevægt: | 200 g |
|
| Logistik data |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733020 |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 30 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 270 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 508 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 190 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 4 kg |
|
| Andre funktioner |
| Materiale: | Plast |