Beskrivelse
Storbystil
Tag den tidsløse og lette taske til din laptop med dig over alt. Tasken er fremstillet i vandfast materiale. Tasken er både praktisk og komfortabel.
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 39,6 cm (15.6″) |
| Etui-type: | Etui |
| Materiale: | Skum, Polyester |
| Produktets hovedfarve: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | HP |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Skulderrem: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 410 mm |
| Dybde: | 280 mm |
| Højde: | 60 mm |
| Vægt: | 470 g |
| Pakkebredde: | 410 mm |
| Pakkedybde: | 280 mm |
| Pakkehøjde: | 60 mm |
| Pakkevægt: | 470 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |


