Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 40,6 cm (16″) |
| Etui-type: | Rygsæk |
| Materiale: | Polyester |
| Produktets hovedfarve: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | Lenovo |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Kapabilitet: | ThinkPad Essential |
| Forlomme: | Ja |
| Udvendige lommer: | Frontlomme |
| Bærehåndtag: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 380,6 mm |
| Dybde: | 262 mm |
| Højde: | 33,9 mm |
| Vægt: | 530 g |
| Pakkebredde: | 290 mm |
| Pakkedybde: | 110 mm |
| Pakkehøjde: | 465 mm |
| Pakkevægt: | 730 g |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |




