Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 33 cm (13″) |
| Etui-type: | Etui |
| Materiale: | Polyester |
| Produktets hovedfarve: | Grå |
| Mærke kompatibilitet: | Lenovo |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Materialeoplysninger: | Water-resistant, stylish polyester |
| Køn: | Unisex |
| Ekspanderbar: | Ingen |
| Forbrugeraldergruppe: | Voksen |
| Antal rum: | 1 |
| Forlomme: | Ja |
| Antal frontlommer: | 1 |
| Baglomme: | Ingen |
| Kan låses: | Ja |
| USB-port: | Ingen |
| Bærehåndtag: | Ja |
| Skulderrem: | Ingen |
| Regnslag: | Ingen |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 343 mm |
| Dybde: | 30 mm |
| Højde: | 236 mm |
| Pakkebredde: | 350 mm |
| Pakkedybde: | 240 mm |
| Pakkehøjde: | 30 mm |
| Pakkevægt: | 340 g |
| Tekniske detaljer | |
| Produktets udvidede farve: | Charcoal Grey |




