Beskrivelse
Specifikationer
| Funktioner | |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: | 43,9 cm (17.3″) |
| Etui-type: | Rygsæk |
| Materiale: | Polykarbonat, Polyurethan |
| Produktets hovedfarve: | Sort |
| Mærke kompatibilitet: | Alle mærker |
| Overfladefarvning: | Monokromatisk |
| Tablet rum: | Ja |
| Forlomme: | Ja |
| Bærehåndtag: | Ja |
| Aftagelig skulderstrop: | Ja |
| Antal: | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde: | 190 mm |
| Dybde: | 325 mm |
| Højde: | 515 mm |
| Vægt: | 1,05 kg |
| Pakkebredde: | 192,9 mm |
| Pakkedybde: | 327,9 mm |
| Pakkehøjde: | 517 mm |
| Pakkevægt: | 1,22 kg |
| Logistik data | |
| Produkter pr. palle: | 30 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS): | 84733080 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt): | 540 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt): | 950 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt): | 345 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt): | 7,63 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt): | 5 stk |











